Добова оренда квартир в Львів

29 пропозицій

Львів, Проспект В’ячеслава Чорновола 16Є

2-кімнат. квартира

Львів, Проспект В’ячеслава Чорновола 16Є

700 Андрей Пукиш
Львів, Пр.Свободи 22

дом

Львів, Пр.Свободи 22

450 Галина Галина
Львів, Мстислава Удатного 4

1 комн. квартира

Львів, Мстислава Удатного 4

400 Андрій Ільків

Львів

Львів - серце Західної України . Один з найбільш відвідуваних туристичних міст.«Місто Лева» зосередив безліч цікавих унікальних пам\'яток. Австрійськаархітектура старовинного Львова зачаровує з першого погляду. По вуличкахрозноситься пряний аромат кави і солодких булочок. У тематичних ресторанчикахпропонують покуштувати український борщ , вареники і вишукування галицькоїкулінарії. Знайдіть час відвідати ресторан
 Кумпель ,  Хмільний,  Дім Роберта,  Домса абопросто затишне кафе домашньої кухні.

Комфортабельний Львів намагається бути європейцем у всьому. Оселіться вкрасивому районі - там , де вам зручно. Послуга оренди квартир щодобово угосподарів залишається популярною у всьому світі. Ви можете зняти апартаментина ніч і гарантувати собі відпочинок преміум класу в красивому місті України .

Львів залишається незмінно прекрасним протягом століть. Місто швидко зростає:відкриває нові заклади , а над старовинними шпилями виростають новібізнес-центри. Це привабливий місто як для туристів , які бажають доторкнутисядо минулого , так і для ділових людей, які вміють заробляти гроші.

Сьогодні практично в будь-якій частині міста можна вигідно зняти квартиру щодобово.Комфортабельні апартаменти з мальовничим видом на вулиці Львова забезпечатьелітний в поїздці . Ви можете зняти квартиру з погодинною оплатою , якщо вамнеобхідно провести зустріч або переговори в приватній обстановці .

Якщо ж ви дорожите кожною хвилиною , досить зручно орендувати квартиру щодобовонеподалік від залізничного вокзалу або аеропорту , в південно- західній частиніміста. Ціни тут трохи нижче , історичний центр знаходиться далеченько , алезате будь-який транспорт (трамвай , автобус , маршрутне таксі) завжди в межах 5- хвилинної доступності.

Тут вам відкриється сучасний Львів , діловий і розважальний . Офісні будівлі ,кілька великих торгових центрів , сувора архітектура киплять життям. Тутзосереджена життя не туристичного Львова.

Якщо ви плануєте все ж сходити на одну- дві екскурсії , посидіти в одному зприголомшливих львівських кафе і купити цей легендарний львівський шоколад ,краще зняти  квартиру подобово в центрі -у Площі Ринок або неподалік від Оперного театру , на проспекті
 Шевченка або проспекті Свободи. Велика частинацікавих пам\'яток буде у вас під боком , а проживання у вишуканій квартирідодасть відпочинку колорит.

Австрійська архітектура дарує Львову особливий шарм. І справа не в бруківці звіковою історією . Львів дуже схожий на Відень з одного боку і галицькимпривітністю та гостинністю з іншого. Квартири щодобово у Львові у господарів -це красивий ремонт , увага до деталей , ефектна меблі , хрусткі бавовняніпростирадла і ароматна кава з кавоварки.

Ваша поїздка , безсумнівно , буде комфортнішою , якщо після прибуття ви підетев не в готель. Знайдіть квартиру щодобово без посередників і без переплат на 
allflat.com.ua. Переваги очевидні- господарі забезпечать вам трансфер з вокзалу , а в квартирі вас чекає сучаснапобутова техніка , гарячий душ , wi – fi  і зручне ліжко . Якщо ви в\'їжджаєте в місто насвоєму авто заздалегідь запитайте у господарів щодобової квартири , де вам їїзручніше припаркувати , т.к. в центрі туристичний район не доступний длятранспорту.

Подорожуйте сучасно - шукайте в каталозі
 allflat.com.ua. квартири щодобовоу господарів у Львові , без посередників , варіанти на будь-який гаманець.